Šimon Bílý - 1
Zdroj: facebook.com
Mrazivá slova

Z toho mrazí: Zdrcený bubeník skupiny Mirai našel na papíře vzkaz své zesnulé ženy!

21. 9. 2017

Minulý pátek byl pro kapelu Mirai dnem jako z hororu. Bubeníkovi kapely Šimonovi Bílému (27) zemřela při přecházíní přechodu jeho milovaná manželka Denisa (†27). Fungování kapely je dočasně pozastaveno. Nyní zařizuje pohřeb a na síti umístil dojemný citát své ženy.

7 fotek
Šimon Bílý přišel náhle o svou krásnou a talentovanou ženu dne 15. září, kdy ji porazilo auto na přechodu pro chodce tak nešťastným způsobem, že i přes rychlý zásah lékařů zemřela. Byli spolu dlouhých devět let a měli celý život před sebou. Bohužel společné štěstí bylo předčasně ukončeno.

Je pochopitelné, že se s tragickou smrtí Denisy vyrovnává čerstvý vdovec velmi těžko. Nečekaná smrt mladé ženy měla vliv i na celkové působení kapely. Ta zrušila prvních pár koncertů a solidárně čeká, jak se bude cítit bubeník.

Ten má v hlavě jen svou ženu a starosti se zařizováním pohřbu. Svou bolest se ale rozhodl neskrývat a na sociální síti umístil jejich společné video, u kterého napsal srdcervoucí vzkaz: Bože, proč mi umřela! Taktéž vyvěsil parte zesnulé ženy s místem a časem posledního rozloučení. Proběhne 22. září v Moravské Ostravě. Na parte se také rozhodl umístit její motto, ze kterého mrazí: „Vím, komu jsem věřila, a ne čemu.“ Tuto větu našel doma na papíře napsanou rukopisem Denisy. Tento podivný vzkaz se rozhodl umístit i na její parte. 

Tragická nehoda neotřásla jen kapelou, ale i širokou veřejností. Taktéž se přihlásil svědek nešťastné události, který popsal situaci. „Na místě bylo hodně přihlížejících. Všichni byli šokováni. Celý úsek byl uzavřený a byla tam natažená policejní páska. Na místě stálo několik policejních aut, v jednom z nich seděl řidič, který paní srazil. Sepisoval s policisty, co se stalo. Co se týká záchranářů, byly tam dvě sanitky, jedno vozidlo s lékařem a přiletěl i vrtulník letecké záchranné služby,“ svěřil se svědek pro Expres.cz.

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
VÁŠ PŘÍBĚH: Vytouženého muže mi sebrala smrt!

Autor: ham

Diskuze