Marina Karlova - 3
Zdroj: Profimedia
Emoce a horda slz...

ZDRCENÁ VDOVA: Pietní ceremoniál na památku ruského velvyslance jeho žena neustála! Zhroutila se nad rakví

21. 12. 2016

Těžké chvíle zažívá manželka ruského velvyslance, který byl v pondělí zavražděn. Během obřadu se úplně sesypala nad jeho rakví.

Další smutná událost, která se neobešla bez hordy slz a krutého zármutku. Takové pocity zažívala a zažívá vdova po ruském velvyslanci Marina Karlova. Ta přicestovala v úterý do Turecka, aby se zde zúčastnila pietního ceremoniálu na památku svého manžela. Nikdo nečekal, co hrozného se stane v Turecku toto pondělí. Andrej Karlov zde byl zastřelen atentátníkem během svého projevu v galerii. A jeho pozůstalí to nesou samozřejmě velice těžce.

Hned druhý den na to, v úterý, se konal v Turecku pietní ceremoniál zavražděného velvyslance. Samozřejmě sem přijela uctít památku Karlova také jeho pozůstalá žena. Muselo to být pro ni nanejvýš těžké. Když naposledy viděla svého manžela, byl ještě zdráv a živý. Kdyby tušila, co se v Turecku během jeho výstupu stane, určitě by ho nikam nepustila, byť mu to jeho povinnosti velvyslance nařizovaly.

Marina Karlova se během obřadu úplně složila nad jeho rakví. Plná emocí a krutých dojmů se zhroutila. Brečela a brečela. Přijít o milujícího manžela a ještě chvíli před Vánocemi a koncem roku musí být pro ni šílené. Hned po obřadu bylo tělo Karlova naloženo do vládního letounu a přepraveno zpět do Moskvy. Tamní pohřeb by se měl konat tento čtvrtek a dle dostupných zdrojů se neobejde ani bez účasti  ruského prezidenta Vladimíra Putina, který již potvrdil svou účast.

Autor: Mark

Diskuze