Joanne Rand - 1
Zdroj: facebook
To je strašné

Zdravá žena ( †47) šla na hrob zesnulé dcery. Kvůli návštěvě zemřela v krutých bolestech!

17. 4. 2018

Joanne Rand šla k hrobě své tragický zesnulé dcery. Bohužel nikdo nemohl tušit, že tato návštěva způsobí další tragédii, kvůli které žena zemře opravdu děsivým způsobem.

Joanne z britského Marlow byla navštívit hrob své zesnulé dcery Charlotte, která zemřela při autonehodě. Od hrobu si šla sednout do parku na lavičku, kde si balila cigaretu. Najednou se před ní ale objevila parta mladíků, která se začala hádat. Jeden z nich chtěl zastrašit toho druhého, a tak na něco chrstl silný koncentrát kyseliny sírové.

Bohužel ale místo na něj skončila kyselina na těle Joanne. Ta měla popálené vlasy, tvář a ruce. Žena sebrala poslední síly a běžela do nedaleké restaurace, kde se snažila zachránit před popáleninami studenou vodou. Lidé v podniku jí mezitím zavolali záchrannou službu.

V nemocnici byla žena několik dní, pak ji propustili do domácí péče. Pouhých 11 dní od nešťastné události však zemřela na otravu krve. Podle deníku The Sun byl mladík, který ženu nechtěně polil, obviněn z ublížení na zdraví, zabití a nošení zbraně a pravděpodobně ho soud pošle na několik let za mříže.

Autor: bin

Diskuze