Zdeněk Izer - 1
Zdroj: Profimedia
To je drsné

Zdeněk Izer se rozvádí. Zpověď blízké kamarádky jeho manželky: Týral ji, ponižoval a ještě víc!

11. 1. 2018

Komik Zdeněk Izer se rozvádí. Blízká kamarádka jeho manželky promluvila o tom, jak těžké to údajně jeho manželka Olga měla. Tyranie a ponižování?

4 fotky
Známý komik Zdeněk Izer se po 15letém manželství rozvádí. Kamarádka jeho ženy Olgy pro TN.cz podala detailní výpověď o tom, čím si Onga prochází. Promluvila o tom, že Izer údajně svou ženu týral. Prý nejdříve nemohla chodit ani do práce. Nakonec si ale otevřela vlastní kavárnu.

"Je úplně jiný, než jak se jeví v televizi. V soukromí je to spíš introvert, ale v manželství je to despota. Žila ve zlaté kleci, pokud se vším souhlasila a neodporovala, byl klid, ale když se vzepřela vůli manžela, bylo zle. Často jí i vulgárně nadával, že má v hlavě nas*áno apod.," prozradila blízká kamarádka Olgy Izerové.

"Olga si ke Zdeňkovi vypěstovala nenávist a averzi za jeho psychické týrání a ponižování. V poslední době je už ani nikdo ze známých nenavštěvoval. Choval se k ní jako k onuci i před lidmi. Ze začátku jsme si mysleli, že to myslí z legrace, když se ukázalo, že ty nadávky myslí vážně, bylo nám hodně nepříjemně," pokračovala žena, která si nepřeje být jmenována. Izerová prý nyní požádala o rozvod a manžel s tím souhlasil.

Na výživném pro dceru ale údajně nemohou dohodnout. "Je to dobrý táta, malé koupí všechno a dá jí peníze na cokoliv, ale tím to hasne. Olga o jeho příjmech nemá žádný přehled, takže o výši výživného na dceru musí rozhodnout soud," prozradila dál nejmenovaná kamarádka Izerové.

Autor: mk

Diskuze