Kalhoty - 1
Zdroj: Instagram
Nechali jste se nachytat?

Každý řeší FOTO tří dívek v džínách. Jedna z nich pobouřila mnoho lidí! Vidíte to také?

23. 11. 2017

Na obrázku jsou tři ženy. Dokážete ale poznat, co je na nich zvláštního? Jedna z nich se něčím od zbývajících dvou značně liší. Poznáte, co to je?

Pamatujete si pohádku od Boženy Němcové Chytrá horákyně? Záludný král po mladé dívce chtěl, aby za ním do paláce přišla „ani nahá, ani oblečená“. Vesničanka jeho přání brilantně splnila, když do paláce dorazila zahalená do rybářské sítě. Modelka Marie Lauciotti si s podobným úkolem poradila ještě lépe!

Celé to byl nápad americké umělkyně Jen Seidel, která se věnuje body-artu a body-paintingu. Jde o umělecký směr, kdy se díla malují na lidské tělo. Rozhodla se pro neobvyklý experiment – na tělo zcela nahé modelky Marii Lauciotti namalovala oblečení.

Aby dílu přidala na věrohodnosti, omotala jí kolem krku opravdovou šálu. Kromě šály na sobě dívka měla už jen skutečné boty a čepici, všechno ostatní oblečení bylo namalované. A pak takto oblečená-neoblečená vyrazila do nákupního centra.

Celý experiment byl natočen na video. Zajímavé je, že většina návštěvníků obchodu si ničeho neobvyklého nevšimla. Jen málokdo postřehl, že modelka je oblečená velice nestandardně. Ti, kteří její outfit odhalili, se s dívkou hned chtěli vyfotit.

Autor: Iri

Diskuze