Gavel - 1
Zdroj: Instagram
Konečně se našel

Zbavili se policejního psa, protože byl příliš hodný: Dostal mnohem lepší práci!

19. 6. 2017

Německý ovčák Gavel rozhodně nepatří mezi psy, kterých je nutné se bát. Je tak hodný, že ho propustili ze služby policejního psa. Gavel ale dostal novou šanci a teď má práci mnohem lepší!

8 fotek
Přesto, že každý pes, který se stane součástí policejního týmu, prochází řádným výcvikem, u neměckého ovčáka Gavela to nemělo kýžený efekt. I přes školení byl doslova svůj a naopak až moc hodný.

Když mělo dojít na nějaké vyšetřování, kdy policisté hledali drogy či chytali zločince, Gavel se se stíhanými lidmi raději běžel pomazlit, než aby je jako drsný policista odchytil. A tak se usoudilo, že se pejsek na tuhle práci nehodí.

Naštěstí se ale Gavel brzy dočkal nové práce, která mu sedne jako ulitá. Díky guvernerovi australského Queenslandu Paulovi de Jerseymu měl hned náhradu za ztracené místo. Guvernér znal totiž pejska už od štěňátka a moc si hooblíbil, a tak se rozhodl Gavela adoptovat a naučil ho vítat hosty v jeho honosném sídle. Kromě toho se pejsek účastní i slavnostních přehlídek a různých akcí. Tady je vidět, že každý má někde své místo! Jen musí mít to štěstí na něj narazit.

ČTĚTE TAKÉ:
SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

VIDEO: První problémy! Ze Snídaňového štěněte je celebrita. O co prosí jeho trenérka?

Autor: bin

Diskuze