Reklama
Reklama
Samantha Lameres - 5
Zdroj: Profimedia
Držíme palce!

ŽIVOT V HRŮZE: Tato dívka se děsí každého závanu větru. Neuvěříte, o co ji může připravit!

Aktualizováno 3.2. 2016 15:13

Statečná Samantha Lameres se potýkala se závažným problémem. Ve slabé chvilce se svěřila lidem na internetu a jejich reakce ji naprosto šokovala. Co se stalo?

4 fotky
Dívce diagnostikovali tzv. alopecii, při které vypadávají vlasy a na pokožce hlavy se vytváří ošklivé lysiny. Pro mladou ženu je taková nemoc velmi frustrující, protože úzce souvisí se vzhledem a sebevědomím. Samantha chodila den co den s hrůzou, kdy zafouká vítr, a odkryje holá místa na její lebce.

Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu se rozhodla zažádat u pojišťovny o to, aby jí byla proplacena paruka, která by její problém alespoň po té vizuální stránce vyřešila. Jenže úředníci jí oznámili, že na nic takového nemá nárok a nedostane ani korunu. Zoufalá dívka tak udělala něco, co považovala za poslední naději. Se svým příběhem se svěřila lidem na internetu. Během pouhých dvou dní získala prostřednictvím sociálních médií 2 200 dolarů!

Dívka nemohla uvěřit tomu, že jí lidé začali posílat peníze. Částku ihned použila na nákup kvalitní paruky a její děkovné vzkazy nebraly konce. V současnosti studuje biologii na Univerzitě v Montaně a chce se věnovat výzkumu alopecie, aby tak pomáhala lidem se stejným problémem.

Autor: lor

Diskuze

Reklama
Reklama