Jitka Boho - 8
Zdroj: Instagram
Krásná jako dřív

Zázrak??!! Jitka Válková se poprvé od porodu odhalila. Za měsíc neuvěřitelně shodila! FOTO

Aktualizováno 7.1. 2016 18:27

Modelka a bývalá misska Jitka Válková (24) porodila koncem minulého roku svého prvního potomka. V devátém měsíci byla hrdá na svůj obří buben. A dnes? Má zpátky tělo modelky!

9 fotek
Prvorozené dceři s krásným jménem Rosalie je teprve pár dní a už se má čile k světu. Modelka se svěřila na svém facebookovém profilu, že mateřství ji neskutečně zaplňuje.

"Teď jsem ta nejšťastnější žena na světě. Už nic víc není. Být maminkou je ten nejkrásnější dar," napsala mimojiné.

Nicméně naplno prožívané mateřství jí nevadilo v tom, aby na sobě začala makat. Tvrdě se pustila do práce a výsledky se dostavily neuvěřitelně rychle. A navíc, snímek v galerii vznikl 14 dní po porodu, nyní už uběhly další tři týdny. Jak asi vypadá dnes?

Jak to dělá? "Dva tydny ubehly od narozeni nejuzasnejsiho clovicka nasi Rozarky a jsem zpet na sve vaze pred porodem - chce to ale zpevnit. Sice denne spim tak 4 hodiny, ale ta mala mi dava takovou energii. Kdyz spinka, snazim se vyuzit cas a zacinam makat. Na chozeni do fitka jsem nikdy moc nebyla, Myslim, ze i doma se da hezky zacvicit a tesim se, az budeme cvicit s malinkou spolecne. Ono i takove vysavani je nekdy hezka rozcvicka. Ä nocni kojeni taky," pochlubila se modelka na Instagramu.

Autor: pul

Diskuze