Ewa Farna - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Polský chamaleon

Zázračná proměna Ewy Farné: Cože? Kdo je ta sexy modelka?

Aktualizováno 27.11. 2013 14:02

Ewa Farna je chameleon. Mění image ze dne na den. Není tomu tak dlouho, co plula nad diváky při vyhlašování cen Český slavík jako vzducholoď nad Varšavou, ale stačila chvíle a je z ní sexy modelka. Podívejte se!

7 fotek
Zpěvačka polského původu s českým občanstvím je jednou z hvězd posledního roku. Pod taktovou manažerské skupiny Leška Wronky vyletěla vzhůru showbyznysem hned dvou zemí jako kometa. A stejně tak vysoko vyletěla ručička na její domácí váze.

Alespoň to tak v posledních měsících vypadalo jenže chyba, tomu je konec. Na charitativním setkání s dětmi z dětských domovů namísto obézní operní divy vběhla na pódium usměvavá teenagerka (ano, opravdu vypadal mladší), které to vážně seklo.

Její bývalý přitel Marcus Tran na ní mohl oči nechat. Ačkoliv na akci dorazil se svou přítelkyní, postarší Martinou Gavriely, věnoval se hlavně Ewě. Že by Martin Chobot a Tomáš Klus měli třetího soka v lásce? Možná ano, teď to dokonce vypadalo, že by se i všichni s Ewou do postele vtěsnali.

Chcete vědět víc o Ewě Farné? Zajímá vás, jak vybírala oblečení na slavnostní předávání Českých slavíků? Dívejte se ve čtvrtek od 21:30 na pořad Prásk! Porotkyně SuperStar navíc zazpívala exkluzivně jen pro Prásk! svou nejoblíbenější píseň Karla Gotta.
 

Autor: pul

Diskuze