Michael Douglas a Nancy Pfister
Zdroj: Isifa / Facebook
Mrtvá kráska

Zavraždili přítelkyni Michaela Douglase. Měl si ji brát

Aktualizováno 7.3. 2014 08:24

V americkém lyžařském středisku Aspen byla nalezena mrtvá Nancy Pfister (†57), bývalá přítelkyně slavného hollywoodského herce Michaela Douglase. Dokonce se měli brát!

Nancy doplatila na to, že pronajímala svůj dům v Aspenu. Když odjela na pár měsíců do Austrálie, pronajala svůj dům starším manželům Williamu a Nancy Stylerovým... A to neměla dělat.

"Ráda bych zůstala v Austrálii, ale lidé, kteří se měli postarat o můj dům, to nedělají. Naplatí nájem a ani služby," citoval dnes již mrtvou ženu deník Blesk. Přesně tohle si totiž napsala na svou sociální síť.

Vrátila se domů, chtěla povedené nájemníky vyhodit, ale jim se u ní doma zlíbilo. Začali se bránit a... Zabili ji. Bylo to v hádce. Nevěděii, co dělat s tělem, a tak ho nacpali do skříně a jeli se ukrýt do nedalekého motelu. Tam je sebrala policie.

Nancy v Aspenu vyrostla a její rodiče dokonce patřili mezi tvůrce proměny malé vesničky v jedno z nejvýznamnějších horských středisek Ameriky. S Michaelem Douglasem se kdysi zasnoubila, ale nikdy se nevzali. Možná mu měla podlehnout. Dnes by žila jinde a nezemřela by tak smutnou smrtí.
 

Autor: pul

Diskuze