Muž požádal ženu o ruku
Zdroj: Profimedia
Zlatokopka jak vyšitá

Žena dostala zásnubní prsten za 60 tisíc korun! Její reakce vás zvedne ze židle

12. 9. 2017

Ženu z Velké Británie požádal její partner o ruku. Navlékl jí krásný zásnubní prsten s diamantem v hodnotě dvou tisíc liber (58 078 Kč). Její reakce asi všechny zaskočí!

Angličanka poté, co prsten dostala, spěchala ihned na portál Mumsnet, kde je spousta diskutujících žen, zejména maminek. Celá uplakaná si ostatním ženám postěžovala, že dostala prsten, který má jen malý diamant. Jak je možné, že její přítel vydělává měsíčně sumu se šesti nulami a její prsten ho stál pouze částku se třemi nulami? „Jeho plat má šestimístnou cifru, připadá vám v pořádku, že ten diamant, který mi koupil, je tak maličký? Vždyť stál jen dva tisíce liber, mám si ho brát?" fňukala rozmazlená žena na portále Mumsnet, jako kdyby se snad láska číslila ve velikosti diamantu.

Nejspíše čekala nějaké lítostně zprávy od ostatních uživatelek serveru, ale ty nepřicházely. „Bože můj, bereš si ho kvůli velikosti prstenu?“ komentovala jedna z uživatelek. „Když by se ti nelíbil, tak bych to pochopila, ale takhle nechápu nic, jsi chamtivá," psala druhá. A podobných reakcí bylo spousta. 

Snad si její přítel uvědomí, že takováhle ženská mu za to nestojí a přenechá ji někomu, kdo ji bude zaplavovat samými drahými dárky, protože nic jiného si stejně asi nepřeje! Nebo máte jiný názor?

 

 

Autor: misp

Diskuze