Seriál Ulice: Gábina slaví narozeniny
Zdroj: TV Nova
Nemá to lehké

Zasnoubená Aneta Krejčíková alias Gábina promluvila o svatbě: Má to jeden háček!

3. 8. 2017

Herečka z Ulice Aneta Krejčíková (26) se na jaře zasnoubila, a tak její fanoušky jistě zajímá, jak to se svatbou vypadá. Bohužel, jak se zdá, na vdavky teď nemá ani pomyšlení. A to částečně i díky jedinečné příležitosti účastnit se zábavné show Tvoje tvář má známý hlas...

5 fotek
Herečku Anetu Krejčíkovou znají lidé kromě českých filmů i ze seriálu Ulice, kde se léta objevuje jako Gábina Pumrová, mladá maminka malého Šimona, která je na jeho výchovu sama. Ve skutečnosti je ale herečka bezdětná, avšak šťastně zasnoubená. Pro Prask.tv odpověděla na otázku, jak to vypadá se svatbou.

Na jaře totiž herečku její snoubenec a zároveň herecký kolega požádal o ruku přímo na jevišti. „Svatbu momentálně neplánujeme, není čas. Příští týden se začínají natáčet nové díly Ulice, do toho spolupracuji s Filipem Renčem a také se bude točit show Tvoje tvář, takže čas na svatbu teď vážně není,“ prozradila krásná Aneta.

Herečka totiž přijala účast ve známé a oblíbené zábavné show Tvoje tvář má známý hlas a fanoušci Ulice ji tak budou moct sledovat v tak trochu jiné roli než doposud. Vlastně každý týden v úplně jiné! „Těším se moc, miluju propojení zpěvu, tance a herectví. Navíc jsem v show měla už několik kamarádů a říkala jsem si, že bych se také ráda stala součástí tohoto projektu,“ prozradila natěšená hvězda Ulice.

Na svatební fotografie si tedy budeme muset ještě nějakou dobu počkat, ale už od 2. září můžete herečku a dalších sedm soutěžících sledovat ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas!
 

Autor: bin

Diskuze