Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Žhavá nevěsta

VIDEO: Erotická filmová scéna Meghan! Tohle že má být budoucí manželky prince Harryho?

7. 12. 2017

Snoubenka prince Harryho (33) Meghan Markle (36) to nebude mít v královské rodině lehké. Bude se muset totiž vzdát hned několika věcí, které nejsou v souladu s královskými normami. Má totiž u královny vroubek a ten kdyby se opakoval, nespíš by celé království padlo hanbou.

Přípravy na svatbu herečky Meghan Markle (36) a prince Harryho (33) jsou v plném proudu. Své „ano“ by si měli říct příští rok v květnu v kapli svatého Jiří na hradě WInsdor.

Protože královské jablko nepadá daleko od stromu, i princ Harry chce pojmout za svou manželku ženu, která za sebou nemá aristokratickou minulost. Stejně tak tomu bylo i s jeho otcem Charlesem, který si bral lady Dianu (†36) a jeho bratrem Williamem, který se oženil s Kate Middleton (35).

Svůdná Kanaďanka Meghan to tedy nebude mít vůbec jednoduché, stejné jako další dámy v královské rodině. Pro dobro modré krve se bude muset vzdát mnoha věcí, které se neslučují s vizemi britského impéria.

Aby Meghan na začátku své herecké kariéry prorazila, nebála se natočit i pikantní erotické scény, kde poodhaluje krásy svého těla.

Žhavé scény jsou k vidění třeba v seriálu Kravaťáci s Patrickem J. Adamsem, kde Meghan předvedla divokou erotiku. Ukázala několikrát zadeček v průhledném černém spodním prádle. Tento pohled teď už patří ale jen a jen princi Harrymu. Babička Harryho Alžběta II. (91) z toho pochopitelně nadšená není, ale kvůli svému milovanému vnukovi však přimhouří obě oči.

Autor: pet

Diskuze