Zdroj: facebook.com
Profík v každé situaci

Zapomněli jste už na Itala Lorenza? Po dlouhé době se pochlubil drsnými záběry z natáčení!

26. 5. 2017

Jak rychle se objevil, tak rychle zmizel - řeč je o charismatickém Italovi Lorenzovi, který učaroval v Ulici Tereze. Jeho představitel, herec Cristiano Donati (30) ukázal soukromé záběry z natáčení, které se Ulice překvapivě netýkají!

Cristiano Donati je už od pohledu typický Ital - krásný, urostlý a vášnový. Stejně tak působil i jako Lorenzo, který měl v Ulici krátký románek s Terezou Jordánovou. Bohužel ale bylo už od začátku zřejmé, že se jedná jen o Terezino povyražení a vztah by na dálku nevydržel.

Herce tedy v Ulici už pár týdnu diváci nevídají, na sociálních sítích je však krasavec více než aktivní! Kromě toho, že se objevuje i v reklamnách, zahrál si v zahraničním snímku i drsného policistu. A jak se takové scény natáčí?

Typické zelené pozadí, které je později doplněno o autentickou grafiku, nesmělo chybět. Video je sice natočené z dálky, ale i tak lze poznat, že by to Cristianovi jako policistovi sakra seklo! Sice má vystudovaný obor Reklama a PR a živí se i herectvím, ale kdyby náhodou dostal nápad změnit práci, lze říct, že potenciál jako ochránce zákona by jistě měl. A možná nakonec ani v seriálu neměl dosud ještě poslední slovo... Uvidíme!

Autor: bin

Diskuze