Holly Ellis - 1
Zdroj: facebook.com
Boží mlýny

Zaplatila 150 tisíc za vysněnou plastiku. Po operaci šla na párty, kde zažila na záchodě noční můru!

7. 8. 2017

Holly Ellis (23) podstoupila po letech tolik vymodlenou plastickou operaci. Po drahém zákroku šla s kamarádkou na párty do klubu, kde se stala obětí drsného napadení.

10 fotek
Vysokoškolačka Holly byla celé roky nespokojená s hrbolem na své nose. Když zdědila po svém otci nějaké peníze, neváhala a za plastickou operaci nosu zaplatila v přepočtu 150 tisíc korun. Konečně byla šťastná, že jí to sluší a bude mít nos podle svých představ.

Jenže krátce po operaci se dívka vydala se svojí kamarádkou na jednu párty. Tam potkaly další dívku, která s nimi před lety chodila do školy. Jenže staré křivdy se nezapomínají a dívka jim vyčetla, že ji před lety šikanovaly. Holly se jí snažila omluvit a vysvětlit jí, že je to už dlouho, mrzí jí to a že holky v tomhle věku se zkrátka někdy takhle chovají.

Vypadalo to, že ukřivděná dívka omluvu přijala. Pak se ale Holly zeptala, jestli by ji doprovodila na záchod. Holly šla a když zalezla do kabinky a sedla si, chvíli si ještě s dívkou povídala. Jenže pa se rozrazily dveře a šlo už vše ráz naráz. Pro deník Mirror.co.uk řekla, že ji dívka začala surově kopat do tváře a nepřestávala. Holly se sice snažila bránit, ale nakonec zůstala ležet na zemi v kaluži krve. Později se ukázalo, že dívka o nedávné plastice Holly věděla a udělala to schválně. Peníze za plastiku tak byly vyhozené a dívce radost z nového vzhledu dlouho nevydržela.

PLASTIKY, které teď frčí! Je libo dočasná prsa nebo vyžehlená varlata?
Jak byste vypadala po plastice? Podívejte se díky šikovné aplikaci!

Autor: bin

Diskuze