Iva Pazderková - 11
Zdroj: facebook.com
Iva nás zve dál

Zákulisí soutěže Tvoje tvář má známý hlas odtajněno! Neuvěříte, co herci před show dělají

31. 3. 2016

Pěvecká reality show Tvoje tvář má známý hlas měla v sobotu premiéru. Diváci si mohli užít vystoupení oblíbených celebrit, které se pomocí šikovných ručiček maskérů přeměnily v pěvecké hvězdy.

10 fotek
Zazářil Jakub Kohák, který si vychutnal roli Luciana Pavarottiho. Od známého operního pěvce byl k nerozeznání. Selfíčko s Pavarottim si nenechala ujít ani Iva Pazderková, která fotku sdílela na svém Facebooku s komentářem: "Pane Pavarotti, že jsem tak drzá, neviděl jste Koháka?"

Sama Iva si vyzkoušela být jako Lady Gaga. Naštěstí se nemusela obléci do zvířecího masa. Kostymérky si pro ní připravily upnutý komplet. "Sen každé ženy po třicítce. Jít před kameru v upnutém, bílém (!), overalu. Rararaaaa, romaromamaa, gagaolalaa, bad romance...," vyjádřila se Iva na svém Facebooku.

Na fotkách, které sdílela Iva na své sociální síti, je vidět, že v zákulisí panuje příjemná atmosféra. Účastníci si své role náležitě užívají a v nových kostýmech si fotí selfie. Iva vtípkuje, že před vystoupením s písní Bad Romance jí strnula ruka v jedné pozici. "Po intenzivních trénincích mi ta ruka takhle prostě zůstala. Snad je to vratná změna," napsala Iva k fotce.

Autor: DyA prask

Diskuze