Sloh žáka 5. třídy
Zdroj: facebook
Milošovo koupání

Lidé brečí smíchy: Žák 5. třídy napsal sloh o tom, co si myslí o Zemanovi a Babišovi! To nemá chybu

21. 4. 2017

Jedenáctiletý žáček základní školy napsal do slohu příběh o Zemanovi a Babišovi, který teď řeší celá republika. Nad tím, co si myslí dítě z 5. třídy o našich politicích, se opravdu pobavíte.

Tak tohle opravdu nevymyslíte. Vždy, když se řeší nějaká kauza týkající se dění na politické scéně, tak se to na internetu hemží všelijakými vtipnými poznámkami na adresu našich politiků. Malý žáček 5. třídy svým vymyšleným příběhem však všechny vtipálky strčil s přehledem do kapsy a politikům to pořádně „natřel.“

„Babiš strčil pana prezidenta do Vltavy a byl z toho veliký povyk. Řekl jenom: ‚Sorry jako‘. Dělníci chtěli vylovit pana prezidenta, ale jeřáb neměl dost sil. Lidé museli volat armádu, aby pomohla s loděmi. Museli ho lákat alkoholem. Miloš jenom řekl: ‚Bablbam‘. Babiš rychle odjel do Čapího hnízda,“ napsalo 11leté dítě do slohu ve škole a pojmenovalo ho „Milošovo koupání“. Paní učitelka Tereza Cachová neváhala a příběh svého žáčka zveřejnila na internetu. Udělala dobře. Momentálně se nad vtipným spisovatelským umem malého žáka baví celé Česko.

Malý vtipálek dostal samozřejmě za jedna. Kromě toho, že má už ve svém nízkém věku bezpochyby smysl pro humor, tak je naprosto patrné, že má alespoň malý přehled o tom, co se u nás v České republice děje. Otázkou zůstává, jestli to není trochu alarmující signál, když už si i jedenáctileté děti dělají legraci ze záležitostí, které se tu dějí. Každopádně se malému spisovateli musí nechat skvělý smysl pro příběh. Možná nás od něj čekají ještě velké věci.

CO NA TO DĚTI? Mám rád Shreka, ale nechtěl bych být zelený
Šikana učitelů: Jak daleko dokážou studenti zajít?

Autor: mic

Diskuze