Nekonečný příběh
Zdroj: oficiální zdroj
To je změna

PO LETECH: Jak dnes vypadají herci z Nekonečného příběhu? Bastiena ani Átreje byste rozhodně nepoznali!

20. 3. 2017

V soutěži Tvoje tvář má známý hlas zazněla v neděli píseň z Nekonečného příběhu, a proto si je čas připomenout jeho hlavní představitele! První díl populárního snímku byl natočen již v roce 1984, takže od natáčení uběhla pěkná řádka let...

6 fotek
Fantasy film Nekonečný příběh vyprávěl příběh malého chlapce Bastiena, který se jednoho dne zašil do školní knihovny a začetl se do tajemné knihy. Ta mu umožnila nahlédnout do říše Fantazie, ve které bude muset hlavní hrdina Átreje svést nelehký boj s nicotou, aby kouzelný svět udržel.

Oba herci byli tehdy malými chlapci. Proto si spousta lidí láme hlavu s tím, jak vypadají dnes. Z jednoho vyrostl fešák a z druhého vágus. Kdysi pohledný chlapec Barret Oliver (43), který hrál Bastiena, na svoji vizáž zřejmě dost zanevřel a klidně byste si ho mohli splést s bezdomovcem. Má neupravené dlouhé vousy a dlouhé dredy. Za to Noah Hathaway (45) alias Átrej na sobě dál maká. Má sexy postavu plnou tetování!

Třešničkou na dortu je mladá císařovna, kterou hrála Tami Stronach (44). Z té vyrostla krásná žena a něžný výraz, kterého se Bastien nemohl nabažit, jí zůstal. Každý z nich vypadá naprosto jinak, ale zub času holt člověk nezastaví.

Seriáloví Přátelé: Jak se změnili po 18 letech?
Oběti seriálů! Kolik žije v Čechách Brend, Bartů a Esmerald?

Autor: Beat

Diskuze