Jan Tříska
Zdroj: Profimedia
Smutný konec

Záhadná smrt Jana Třísky (†80): Vyšetřování je u konce. Policie prozradila, jak to skutečně bylo!

21. 11. 2017

Je to už skoro dva měsíce, co Českem proletěla zpráva o smrti herce Jana Třísky (†80). Ten spadl z Karlova mostu přímo do Vltavy bohužel na následky zranění zemřel. Dlouho se spekulovalo o tom, že to nebyla jen špatná náhoda. Policie nyní konečně prozradila, jak to skutečně bylo!

5 fotek
Dlouho se spekulovalo o tom, jak k incidentu, který vedl ke smrti herce jana Třísky, vůbec došlo. Byla to sebevražda, úmyslná vražda nebo jen nepatřičný žertík s fatálními následky? Policie se proto celé dva měsíce zabývala vyšetřováním.

Ozvalo se i plno svědků, kteří v době hercova pádu na mostě byli. Posílali videa a fotografie, které zachytili. Už od začátku vše ale nasvědčovalo tomu, že se bude jednat jen o nešťastnou náhodu.

Policie celý případ uzavřela s tím, že opravdu došlo pouze k nešťastné náhodě. Herec měl totiž několikrát vylézt na okraj mostu s nohama směrem k Vltavě a tak riskoval svůj vlastní pád.

Jan Tříska zemřel 25. září 2017 a rozloučení s ním proběhlo 6. října v Národním divadle. Rozloučit se s ním přišlo mnoho tváří českého šoubyznysu.
 

Autor: pet

Diskuze