Walker, Texas Ranger - 4
Zdroj: Archiv TV Nova
Věděli jste to?

ZÁHADA: Jak se akční hrdina Chuck Norris jmenuje ve skutečnosti? Tohle jste možná netušili!

12. 1. 2018

Hvězdu seriálu Walker Texas Ranger, Chucka Norrise (77), zná snad každý. Věděli jste ale, jaké jméno skutečně dostal od rodičů, když se narodil?

8 fotek
Legendárního Chucka Norrise, který se proslavil především jako Walker Texas Ranger ve stejnojmenném seriálu, zná snad každý. A téměř každý o něm už slyšel nejeden vtip. Věděli jste ale, že Chuck Norris není jeho rodné jméno?

Když se tento akční hrdina narodil, nedali mu jméno Chuck. Jméno, které dostal je Carlos Ray Norris. Později si ho však změnil na Chuck. Pro mnohé je to možná překvapení, ale zarytí fanoušci této legendy to pravděpodobně už velmi dobře vědí.

Věděli jste také, že Chuck Norris napsal několik knih? Stal se nejprodávanějším autorem New York Times. A také vydal kolekci speciálně upravených kalhot Chuck Norris Action Jeans. Klasické džíny nejsou tak flexibilní, jako tyhle. Lépe padnou v oblasti stehen a pasu. Pokud se rozhodnete vykopnout nohu až k hlavě, půjde to perfektně. Navíc se nemusíte bát, že se vám při tom roztrhnou mezi nohama.

Autor: mk

Diskuze