Muž v bazénu
Zdroj: Profimedia
Noční můra

PANIC OTCEM. Mladík vypustil sperma v bazénu plném dívek. Neuvěříte, kolik má teď dětí!

Aktualizováno 22.2. 2016 17:58

Byla to jedna velká párty. Stačila však jediná minuta, která změnila mnoha teenagerům život. Dívkám bylo třináct až sedmnáct let. Co se stalo?

Pár krásných holek, rozjetá párty a bazén - lákadla, kterým nepodlehle málokdo. Když tedy uviděl mladík rejdiště krásek v bazénu, neovládl se, a musel se k nim připojit. Jenže jeho nezkušenost a neposkvrněnost zapřičinila, že zkrátka neudržel svého "kámoše" na uzdě, a přímo v bazénu ejakuloval.

Těžko říct, jak se mu to podařilo, ale podle všeho tím oplodnil šestnáct dívek, které plavaly v bazénu! Mladík prý trpí poruchou, která zvyšuje účinnost jeho spermií, a dělá z něj tak extra plodného samce.

"Jsem si jista, že na party k žádnému sexu nedošlo," říká Daliah Jennings, která v městečku Tallahassee na Floridě slavila narozeniny. "Dítě se v mém lůně ocitlo shodou okolností."

K šílené "oplodňovací" akci se vyjádřil i lékař John Suzukima z nemocnice Tallahassee Memorial Healthcare Hospital. Podle jeho slov k takové situaci může dojít, pokud jsou spermie muže extrémně aktivní a mají dobrou výdrž. Pak dokážou celkem snadno započít rozmnožovací proces.

Orální sex: Jaké jsou časté omyly mužů?
Sex na usmířenou? Po hádce přijde často ta největší rozkoš
Všechno, co jste netušili o spermatu!

Autor: lor

Diskuze