Andrew Ward
Zdroj: YouTube.com
Paranormální aktivitiy

Z toho mrazí v zádech: Muži nikdo nevěřil, že jsou v jeho domě duchové. Vše natočil na VIDEO!

27. 8. 2017

Australan Andrew Ward (62) z Melbourne rozhodně nemá klidný život. Tam, kde by se měl cítit nejbezpečněji – tedy u sebe doma, prožívá občas chvíle hrůzy a strachu. Jeho dům je 400 let starý a odehrávají se v něm opravdu strašidelné paranormální jevy.

Anketa

Věříte na duchy?

Hlasovalo 1498 lidí.
V domě to vypadá jako v hororovém filmu a jestli je to, co Andrew říká, pravda, nechápeme, jak v domě může žít. Předměty se v domě vznášejí, dveře a okna se otevírají a zavírají a tak dále. Dům je podle majitele ovládán mrtvými, kteří v domě kdysi žili.

Jelikož mu jeho vyprávění málokdo věří, Andrew se rozhodl, že do pokoje nainstaluje kameru. Tu umístil naproti oknu a jak můžete vidět na videu, v noci se pečlivě zavřené okno skutečně samo otevře.

Dům se navíc nachází u kostela, takže i samotné okolí domu je poněkud strašidelné. V domě žije i bratr Andrewa, který má stejné pocity a zkušenosti. Špatně se mu spí a cítí i tlak na hrudi. Podle bratrů je dům prokletý. No, asi by to chtělo zavolat lovce duchů. Nebo si snad myslíte, že jsou bratři tak trochu blázni nebo lháři? A jaké jsou vaše zkušenosti s duchy?

Autor: niž

Diskuze