Bradley Lowery
Zdroj: Twitter
Jeho duše žije stále

Z TOHO MRAZÍ: Při pohřbu fotbalového fanouška (†6) se zjevil na obloze jeho duch! Vidíte ho také?

16. 7. 2017

Jak jsme již informovali, v britském Blackhallu v pátek proběhlo poslední rozloučení s nejmladším fotbalovým fanouškem Bradleym Lowerym (†6), který podlehl v boji s rakovinou, kterou mu diagnostikovali před čtyřmi lety. Jednalo se o neuroblastom, což je maligní embryonální nádor a je to nejčastější rakovinové onemocnění u dětských pacientů.

8 fotek
Malého chlapce podporoval i fotbalový klub Sunderland, jehož byl Bradley velkým fanouškem, a také slavný fotbalový reprezentant Jermain Defoe (34). Ten nechyběl ani v pátek na jeho pohřbu, kde se neubránil slzám. Bradleyho tělo vezl bílý kočár v bílé rakvi a honosného pohřbu se zúčastnily davy lidí. Rodina mu vystrojila opravdu důstojný pohřeb, který se jen tak nevidí.

Nyní začaly po internetu kolovat fotografie, ze kterých tak trochu mrazí. Truchlící lidé se domnívají, že na nebi spatřili tvář právě malého Bradleyho, který se na ně ze shora díval. V mracích je opravdu vidět cosi, co připomíná tvář dítěte.

„Podívejte se do pravého horního rohu na tvář malého chlapce. To je neuvěřitelné,“ napsal na facebook Mark Shields, který na pohřbu fotografii pořídil na mobilní telefon a chtěl si primárně vyfotit srdce na obloze, které je vlevo od Bradleyho tváře. A co si o snímku myslíte vy? Opravdu může jít o zjevení Bradleyho, nebo je to jen náhoda?

Autor: niž

Diskuze