Haydn peacock - 3
Zdroj: Instagram
Auuuu...

Z TOHO MRAZÍ: Fotograf zachytil krutý moment během zápasu! Ragbistovi protihráč utrhl penis!

16. 3. 2016

Jak brutální dokáže být sport se na vlastní kůži předsvědčil australský ragbista Hayden Peacock (23), který dostal ránu pod pás. Doslova.

O ragby se říká, že je to tvrdý sport drsných chlapů. Ale to, co musel zažít jeden z hráčů v průběhu zápasu, byste nepřáli ani tomu nejhoršímu nepříteli. Krutý zákrok se odehrál hodně rychle, když jeden ze protihráčů Peacocka během "souboje" chytil za jeho mužství.

Jenže v zápalu boje to udělal takovou silou, že nebohému ragbistovi způsobil vážné a především nepředstavitelně bolestivé zranění. Peacockovi totiž doslova natrhl přirození a v nemocnici trvalo několik hodin, než mladíkovi jeho chloubu lékaři přišili zpátky.

"Není to zrovna nejlepší způsob, jak se dostat na titulní stránku novin. Ragby není sport, který bych vám doporučil. Můj "kamarád" potřeboval jedenáct stehů, ale bude v pořádku," napsal zraněný ragbista na sociální síť a připojil fotku, kterou fotograf zachytil právě v momentě, kdy byl Peacock zraněn.

Stanice NOVA Sport 2 nabídne od pátku do neděle osm zápasů toho nejlepšího světového ragby. O víkendu se totiž hrají nejen utkání anglické Premiership Ragby, ale také australsko-novozélandská National Rugby League a především finišuje posledním kolem Six Nations. Všech osm zápasů vysílá stanice NOVA Sport 2 živě!

Autor: lor

Diskuze