David Bystroň
Zdroj: profimedia.cz
David Bystroň
Velký smutek...

Z toho mrazí: Exmanželka fotbalisty Bystroně (†34) promluvila! Rajtoral (†31) mu byl inspirací...

22. 5. 2017

Český fotbal prožívá těžké chvíle. Necelý měsíc poté, co spáchal sebevraždu fotbalista František Rajtoral, uchýlil se ke stejnému činu i jeho bývalý spoluhráč z Plzně David Bystroň. Ten se v pátek oběsil ve sklepě svého bytu a zanechal dopis na rozloučenou.

4 fotky
Důvodem tragédie měly být finanční a rodinné důvody, které Bystroň popsal v dopise. Jedná se tedy v podstatě o stejnou příčinu jako v případě Františka Rajtorala. Bystroň prý dokonce dlužil přes 3,5 milionu korun, a to i na tak běžných věcech, jako jsou poplatky za telefon nebo za vodu.

Všechny problémy započala dopingová aféra v roce 2011, kdy v těle Bystroně našli metanfetamin, který mohl být pozůstatkem užití pervitinu. Poté to bylo s jeho kariérou horší a horší a Bystroň už nehrál tak, jak by chtěl. A jak na něj vzpomíná jeho exmanželka Kamila?

„Teď se mi těžko hledají slova. Jsem domluvená s bratrem, že se k tomu nebudeme vyjadřovat. On odjel do Švýcarska a já čekám na vyjádření švýcarské strany a potom se bude zařizovat poslední rozloučení,“ uvedla Kamila pro Blesk. Ačkoli spolu již nějakou dobu nežili, stále byli v kontaktu. „Mluvili jsme spolu ještě minulý týden. Byli jsme stále v kontaktu. My jsme spolu vycházeli velice dobře. Sebevražda Fandy Rajtorala si myslím, že mu dodala odvahu k tomuto kroku, že si vybral tuhle cestu i on,“ uzavřela exmanželka.

Autor: niž

Diskuze