Superstar
Zdroj: archiv
SuperStar Páni!

Z ošklivých kačátek krásné labutě: Holky ze SuperStar prošly superzměnou

Aktualizováno 7.10. 2013 13:15

Účastníci SuperStar většinou do pěvecké soutěže přijdou jako ošklivá kačátka, ale díky týmu profesionálů se během pořadu promění ve "vystajlované" idoly. Podívejte se na holky, kterým SuperStar prospěla.

1. Aneta Langerová

V první SuperStar Aneta působila jako svatá dala neví komu. Na castingu se jí třásl hlas, ale přesto ji porota pustila dál. A udělala dobře. Dnes je z Langerové nejen jedna z nejlepších našich zpěvaček, ale navíc se z ní stala dáma s osobitým stylem.

2. Šárka Vaňková

Konkurentka Anety Langerové vypadala ještě v soutěži jako z mateřské školky. Ačkoli nevyhrála, dostala spoustu rolí v muzikálech. Po jejím boku se vystřídalo hned několik starších mužů a možná i díky nim se z Vaňkové stala žena.

3. Markéta Konvičková

Z puclíka je štíhlá kráska! Markéta na sobě zamakala a teď dává na odiv své dokonalé tělo, kde se dá.

4. Monika Bagárová

Nevýrazná, ale krásná. Taková byla Monika na castingu SuperStar. Díky vizážistům a dalším profíkům se z Bagárové stala mladá slečna, která dokáže těžit ze sexappealu, kterého jí bylo dopřáno opravdu hodně.

5. Kristína Debnárová

Účastnice poslední SuperStar nikdy nepůsobila vyzývavě. Spíš je to taková šedá myška. Od maskérek se ale Kika naučila, jak se líčit a trhat si obočí a už vypadá k světu.

6. Veronika Stýblová

Veronika zhubla, změnila účes a styl oblékání a hned vypadá jako pravá hvězda showbyznysu. Stýblová prostě nic neponechala náhodě a tvrdě maká na tom, aby se v hudebním průmyslu uchytila.
 

Inspirujte se! Matka a dcera - dvě ošklivé modelky, které dobyly svět
Co na nás muži nesnáší? Turecké kalhoty, mikiny, ale i žabky!
Proč si připadáš ošklivá - a jak se naučit mít ráda

Autor: mivr

Diskuze