Zdroj: Prásk!
Má to těžké

Vztah v ohrožení: Proč by se princ Harry měl obávat o krásnou Meghan? Může o ni přijít!

15. 5. 2017

Spekulací o nové přítelkyni prince Harryho je víc, než dost. Zrzavý průšvihář se sice snaží svou čerstvou lásku střežit, ale to samozřejmě nestačí. Krásná Meghan nemá úplně neposkvrněnou minulost a to se pochopitelně královně Alžbětě tak úplně nelíbí...

Prozatím to vypadá, že má herečka na známého bouřliváka dobrý vliv, a možná i proto ji královské příbuzenstvo toleruje. Zatím. Je tu totiž malý háček, dokonce několik. Kámen úrazu by mohl nastat v případě, že by se konzervativní královně nelíbilo, že je potenciální snacha Američanka - neni divu, mohly by se jí totiž vrátit vzpomínky na skandál, kterého byla svědkem jako malá holka.

Příběh o uhrančivé Američance, která otřásla královským světem je už Britům dobře znám. Král Eduard VIII. - tedy strýc Alžběty II. se totiž kvůli lásce dostal do osobní i politické krize. Ženou jeho srdce se stala dvakrát rozvedená Američanka Wallis Simpson.To byl samozřejmě skandál století a zkostnatělá britská aristokracie tuto skutečnost nedokázala přijmout. Edvard se tak musel rozhodnout. Trůn a královské povinnosti nebo láska?

Meghan Markel a Wallis Simpson. Obě dvě dámy pochází z Ameriky, obě dvě jsou rozvedené a oba páry se seznámily na jednom z aristokratických večírků. Jediný rozdíl je v tom, že Harry není přímým následníkem trůnu, a tak by mohla být královna shovívavější a trochu povolit své konzervativní řetězy.

Co dalšího ale Meghan nehraje do karet se podívejte v následujícím videu!

Autor: bin

Diskuze