Telefon
Zdroj: Profimedia
Ten to s holkama umí...

VZRUŠUJÍCÍ: Mladík našel mobil ve vlaku. Majitelce zanechal zajímavý vzkaz na Facebooku!

16. 1. 2016

Už se vám to někdy stalo? Zapomenete mobil ve vlaku a zjistíte to až příliš pozdě. Jenže Monica Cook měla štěstí na svého nálezce...

Dívka si vyrazila na výlet vlakem a ve spěchu zapomněla na mobilní telefon položený na sedačce. Na nádraží Edgecliff však přistoupil do kupé neznámý mladík jménem Luke a telefon našel. Přes jeho dobrý úmysl mobil vrátit, se však rozhodl si s pohlednou majitelkou ještě trochu zaflirtovat.

Přes snadné přístupové heslo se dostal na osobní profil dívky na Facebooku. A na zdi jí zanechal opravdu originální vzkaz.

"Ahoj Monico! Našel jsem ve vlaku tvůj telefon a vážně by sis měla změnit heslo. Pěkné fotky mimochodem. Napsal jsem ti na zeď status, takže víš, že tvůj telefon je v bezpečí a v dobrých rukou. Navíc je tam něco, co tě pobaví, ale to až později třeba na drinku... Můžeš si zatím prohlédnout profil Luka, upřímného kluka, který ti našel telefon a zanechal ti ho ve vlakové stanici Town Hall. Měj krásný den," napsal mladík na sociální síť.

A tak je jen otázkou, zda tuhle pozvánku na rande Monica přijme a ztráta telefonu bude i něco víc, než jen nepříjemná epizoda...

Autor: lor

Diskuze