Chris Owen alias Sherman
Zdroj: YouTube.com
Dříve ošklivé káčátko...

Vzpomínáte si na Šerminátora z Prciček? Z ošklivého zrzka je dnes sexy krasavec, který může mít každou!

18. 3. 2017

Od natáčení prvních tří dílů Prciček uteklo už pěkných pár let, a tak je logické, že se hlavní herci poněkud změnili. Jak dnes vypadá Sherman alias Šerminátor? O dost lépe než tenkrát!

5 fotek
Série filmů Prci, prci, prcičky je dnes už takřka legendární. Od natáčení prvního dílu uběhlo neuvěřitelných 18 let, a tak jistě každého, kdo v té době na tomto filmu ujížděl, zajímá, jak asi vypadají jeho představitelé dnes. Například Sherman samozvaný Šerminátor.

Kdo by si totiž nepamatoval prolhaného nevzhledného zrzka, který si zakládal na pověsti největšího lamače ženských srdcí a především sexuálního robota, který uspokojí každou, která se mu připlete do cesty? Herec Chris Owen (36) ztvárnil tuto roli naprosto bravurně. Z tehdy oslizlého osmáctiletého zrzečka je dnes ale pěkný kus chlapa.

Jeho příběh trochu připomíná Nevilla Longbottoma z Harryho Pottera. Tvář této původně knižní postavě propůjčil Matthew Lewis (27). A stejně jako Chris hrál ve filmu ošklivého ňoumu a stejně jako Chris z něj vyrostl krasavec, který musí uhranout nejednu ženu. Matthewa ale každý z dnešní doby zná, a tak se pojďte nyní podívat, jak vypadá Sherman skoro dvacet let od natáčení oblíbeného filmu! Pro připomenutí jeho role, se podívejte na video.

Autor: bin

Diskuze