Evka
Zdroj: YouTube.com
Nečekaný skutek

Vzpomínáte si na bohatou Evku, která se vdávala v šatech Andrey Verešové? Svatba má dohru!

17. 5. 2017

Jistě si vzpomenete na jednu z nejbizarnějších a možná i nejdražších svateb, která spojila Česko a Slovensko. Lukáš (20) a Evka (19) měli tak luxusní a honosnou veselku, že se v září loňského roku stala senzací na internetu.

Většina párů také prožívá svatební den, ale Evka s Lukášem prožili svatební dny rovnou čtyři. Přesně tak dlouho totiž jejich velkolepá svatba trvala. Pak už není tak k udivení, že se na ní vypilo bezmála 400 litrů alkoholu. Na hostině také nechyběly obrovské nazdobené dorty a jiné zákusky.

Jen nevěstiny šaty, které si Evka zakoupila poté, co je viděla na přehlídce na Andree Verešové, stály v přepočtu 270 tisíc korun. Tolik peněz většina lidí nedá ani za samotnou svatbu. A právě s těmito šaty má nyní Evka velké plány. Rozhodla se je prodat, a to za 1 800 € (47 556 Kč).

Šaty jsou velikosti 50, nicméně Evka slibuje, že je lze přešít na jakoukoli velikost. Že je nabídka na internetu opravdu její, potvrdila Evka Novému Času. Proč ale šaty prodává pouhých pár měsíců po svatbě, nesdělila. Snad to nevěstí nic špatného... A co vy, dámy? Koupily byste si takové šaty?

 

Nejextravagantnější svatby světa: Jen květiny stály milion dolarů! GALERIE, ze které přechází zrak
Jdete na svatbu? Co na sebe

Autor: niž

Diskuze