Madonna - 1
Zdroj: Profimedia
Ta má kuráž

VÝZVA: Madonna nabídla erotické služby všem, kteří zvolí Hillary Clintonovou prezidentkou! Co přesně řekla?

22. 10. 2016

Tohle nikdo nečekal! Madonna tento týden projevila sympatie k prezidentské kandidátce Hillary Clintonové (68). A její nabídka, v případě výhry demokratky, která stojí naproti magnátovi Donaldu Trumpovi (70), je skutečně více než peprná!

10 fotek
Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie je 58letá královna popu, která je z roku 2007 držitelkou Guinnesova rekordu za zpěvačku s největším příjmem. Za svou kariéru prodala celosvětově přes 200 milionů alb a 115 milionů singlů, celkově je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob.

Tato žijící popová legenda nyní dala kontroverzní nabídku všem dosud nerozhodnutým voličům, kteří půjdou k americkým prezidentským volbám. „Dávám si načas. Udržuji oční kontakt a polykám,“ tak tímto v úterní večerní show nabídla orální sex každému, kdo dá svůj volební hlas Hillary Clintonové.

Madonna byla vždy poměrně svá, ale tohle vyjádření by v tak vážné kauze, kterou zvláště Američané prožívají velmi emotivně, málokdo čekal. Její nabídka tak možná ovlivní pár sexuchtivých mužů, případně jejích skalních fanoušků, kteří díky lukrativní možnosti přijít do styku se zpěvačkou, klidně přesedlají z republikánského smýšlení k demokracii. Myslíte, že Hillary díky Madonně vyhraje volby? bude jistě zajímavé sledovat, co na to zpěvačka řekne, až Hillary opravdu vyhraje a stane se prezidentkou Spojených států!
 

Autor: bin

Diskuze