Liam Toner - 1
Zdroj: facebook.com
Nebezpečí číhá všude

Mladík (†19) v noci jako obvykle odešel z práce. Druhý den našli jeho mobil. O dva dny později i tělo!

20. 12. 2017

Období adventu bohužel už dávno není časem klidu a míru, naopak – před vánočními svátky se ve městech razantně zvyšuje kriminalita. I přes varování policii nejsou ale lidé dostatečně obezřetní a často se pohybují sami i v nočních hodinách. Takovéto jednání se stalo osudným tomuto mladému muži.

Devatenáctiletý Liam Toner, který zmizel dne 15. prosince, byl dnes nalezen mrtvý v Holton-le-Clay, nedaleko Lincolnshire v Anglii. Mladík zmizel v pátek večer poté, co si s kamarády a kolegy zašel do jednoho místního baru. Naposledy byl viděn v 22:00, když opustil hospodu a vydal se domů.

Hned druhý den policie objevila jeho mobil ve městě Grimsby. Tělo mladíka bylo objeveno o dva dny později v nedalekém městečku Holton-le-Clay. Důstojník krajské policie v Humberside Dave Housin prohlásil, že jejich oddělení úzce spolupracuje s městskou policií v Lincolnshire na vyřešení tohoto případu. Zároveň potvrdil, že pitva prokázala, že se opravdu jedná o Liama Tonera.

Začátkem prosince krajská policie v Humberside vydala prohlášení o zvýšení kriminality v období adventu a doporučila lidem, aby byli velmi opatrní při procházkách městem ve večerních a nočních hodinách.

Tiskový mluvčí krajské policie prohlásil, že smrt takto mladého člověka, který měl celý život před sebou, je opravdovou tragédii. Zároveň podotknul, že je to varování pro všechny ostatní. „Dbejte o svou bezpečnost, zavolejte si včas taxi nebo požádejte někoho z rodiny, aby vás ve městě vyzvedl, případně zůstaňte u kamarádů do rána. Neriskujte svůj život, chráňte sebe a svou rodinu,“ řekl.

Autor: Iri

Diskuze