Andrea Verešová na Maledivách
Zdroj: Instagram
Dokonalost existuje

VYRAZÍ VÁM DECH: Andrea Verešová úplně nahá! Takhle odvážné FOTO byste od ní nečekali

18. 4. 2017

Mysleli byste, že už Andrea Verešová (36) nedokáže ničím překvapit? Tak to jste nejspíš na omylu - tahle fotka totiž vyrazí dech nejen dychtivým mužům!

6 fotek
Andrea Verešová je krásná žena a je bez debat, že si je toho sama velmi dobře vědoma. Její manžel Daniel Volopich má štěstí, že má doma jednu z nejkrásnějších žen v celém Česku i na Slovensku!

Kdyby Andrea nebyla tak známá, asi málokdo by hádal, že jí za tři roky a kousíček bude už čtyřicet let! Je to jedna z mála krásných žen, které věk po třicítce neuškodil, ale spíš naopak. Andrea vypadá stále lépe a lépe a na její tělem byste jen marně hledali jedinou chybičku.

V současné době si užívá pracovní dovolenou na exotickckých Maledivách. Sociální sítě tak zahrnuje fotkami z pláží, kde se tak ráda věnuje milované józe, nebo z výletů po okolí. Jedna fotka ale oku médiím nemohla uniknout. Kráska se totiž pochlubila snímkem z bazénu. A ne ledajakým! Je na něm nahá. Sice jenom zezadu, ale uznejte sami, že takhle je ta fotka možná mnohem více sexy, když nechává prostor fantazii...

Andrea Verešová: Modelkou jsem se stala omylem! ROZHOVOR
Tyto šaty nenechají chladným NIKOHO! A Verešová to dobře ví

ČTĚTE TAKÉ:

Herečka Regina Rázlová je v nemocnici! Její diagnóza je vážná

Autor: bin

Diskuze