Amber Heard a Elon Musk - 1
Zdroj: Profimedia
Zlatokopka jak vyšitá

Vypočítavá exmanželka Johnnyho Deppa Amber Heard je zdrcena! Opustil ji její miliardář

12. 8. 2017

Amber Heard (31) byla donedávna neznámá kráska, která se snažila prorazit jako herečka a modelka. Slávy se jí dostalo, až když popletla hlavu herci Johnnymu Deppovi (54). Bouřlivé manželství trvalo jen 15 měsíců a nastal boj o hercovo jmění. Život s ní však nebude jedoduchý, protože ji opustil další boháč!

4 fotky
Amber Heard patří mezi krásky, kterých je v Hollywodu nespočet. Její sen o zářivé kariéře bohaté hvězdy nabral reálných obrysů, když se v roce 2011 seznámila na natáčení filmu Rumový deník s mega hvězdou Johnnym Deppem. A to i přesto, že před tím žila se ženou, fotografkou Tasyou va Ree, a veřejně se hlásila k bisexualitě.

V roce 2015 došlo ke svatbě, ale jejich manželství trvalo pouhých 15 měsíců. Byla to právě modelka, která na herecké hvězdě nenechala nit suchou. Deppa obvinila z fyzického násilí a chorobné žárlivosti. Veřejnost tak rozdělila na dva tábory. Jedni věří jejím stížnostem, druzí ji považují jen za obyčejnou zlatokopkou. Rozvodová bitva o tučné konto a majetek jejího slavného manžela však hrála v neprospěch modelky. Jenže se zdá, že si z toho moc nedělala a krátce na to si našla náhradu.

A opět lovila ve vodách vysoké společnosti. Jejímu šarmu podlehl další boháč, a to miliardář Elon Musk (36). Jeho majetek se odhaduje na 16 mld. dolarů a modelka už nejspíš doufala v pohádkový život. Jenže láska to asi nebyla v tom pravém smyslu, zanedlouho se jejich vztah rozpadl. A tentokrát to byl právě miliardář, který ji poslal k vodě. Zdroj pro deník Daily Mail uvedl: „Ukončil to před týdnem. Dozvěděl se jisté věci o jejím chování, které nemohl akceptovat.“ A ani člověk z jejich blízkého okolí nebral na ni ohledy. „Amber umí být velmi manipulativní a sobecká. Elon je zpátky v Los Angeles, zatímco ona si odjela léčit zlomené srdce do Austrálie. Je to jen mezi Amber a Elonem, ale bylo to jeho rozhodnutí. Amber je zdrcena.“ Jak moc to krásku trápí, ukáže čas. Nejspíš dokud nepotká někoho opět s tučným kontem.

Autor: ham

Diskuze