Zdroj: TV Nova
Další pedant

Výměna manželek: Středeční díl ovládne drobkový král! Tohle Monika nedá

11. 9. 2017

V tomto díle uvidíme, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela.

20 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně se seznámíme s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

Rodina ze Skalice žije zatím v rozestavěném domku, na kterém pracují už několik let. Zcela otevřeně přiznávají, že hlavním důvodem, proč se do pořadu přihlásili, jsou peníze. Z druhé rodiny má od Výměny manželek velké očekávání zejména Kateřina. Ta si totiž přijde nedoceněná, manžel si jí podle jejích slov vůbec neváží.

Je to obrovský pedant na úklid. Jenomže se třemi dětmi se někdy uklízí těžko. Dokonce ho nazývá drobkovým králem, protože řeší každé smítko. Vaškovo pedantství na úklid pozná na vlastní kůži i Monika. Už po pár dnech bude toto téma střetem obrovských hádek a psychického napadání.

Jak desetidenní soužití Moniky a Vaška dopadne? Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Autor: niž

Diskuze