Zdroj: TV Nova
Nuda a stereotyp

Výměna manželek: Náhradní manželka musela i rohlíky kupovat ze svého!

13. 2. 2017

V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. A zda se dokáže mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

12 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Helena (31), Štěpán (30), dcera Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčátka Ela a Mia (14 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Johanou (23), Pepou (30) a dcerou Eliškou (4), kteří žijí v Kosmonosech.

Obě rodiny šly do Výměny manželek ze stejného důvodu. Trápil je stereotyp ve vztahu a chtěli zjistit, jestli si ještě jeden druhého váží. A hned v prvních dnech zjistí, že by rozhodně svoje rodiny neměnili. Velký problém bude mít zejména Štěpán s náhradní manželkou Johanou. Ta totiž podle jeho slov naprosto nezvládá chod početné rodiny, neumí vařit a je dokonce líná. Štěpán je naštěstí na nemocenské, takže může Johaně se vším pomáhat. Jinak by prý došlo ke katastrofě.

V druhé rodině budě panovat relativní klid, Helena ale bude muset řešit naprostý nedostatek financí. Dojde to až tak daleko, že nebudou mít co jíst a ona bude muset ze svého koupit alespoň pečivo. Jak to celé dopadne?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.
 

Autor: bin

Diskuze