Zdroj: TV Nova
Vyhrocený konec

Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí! Nervy povolí

15. 2. 2017

V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. A zda se dokáže mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

10 fotek
V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ústí nad Labem, kterou tvoří Helena (31), Štěpán (30), dcera Sabina (8), syn Daniel (8) a dvojčátka Ela a Mia (14 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Johanou (23), Pepou (30) a dcerou Eliškou (4), kteří žijí v Kosmonosech. Obě vyměněné manželky budou jen velmi těžko zvládat deset dní v náhradní rodině.

V Kosmonosech bude Helena bojovat s naprostým nedostatkem peněz a v Ústí nad Labem bude Štěpán řešit obrovský problém s Johanou. Ta totiž naprosto nezvládá chod domácnosti a starost o děti. Je tedy pochopitelné, že se vše vyhrotí během osmi očí. Helena vyčte Johaně, že se nestará o svoji dceru Elišku, podle jejích slov špatně mluví, nikdo si s ní nehraje a nevěnuje jí péči. Tím ale hádka rozhodně končit nebude. A Helena bude mít co dělat, aby nepřeskočila stůl a udržela nervy na uzdě. Jak „osm očí“ dopadne?

Premiérová Výměna manželek už dnes od 20:20 na Nově.
 

Autor: bin

Diskuze