Adrian Bayford, Gillian Bayford a Samantha Burbidge - 8
Zdroj: facebook.com
Láska jako trám

Výherce pěti miliard musel opustit manželku kvůli této krásce. Je v tom prý láska!

Aktualizováno 10.5. 2015 12:49

Adrian Bayford (44) a jeho manželka Gillian byli nejšťastnějším párem světa. Před třemi lety vyhráli nejvyšší výhru v historii britské loterie. Nyní se však rozvedli, může za to Samantha Burbidge (28).

7 fotek
Samantha je mladá, celkem hezká dívka. Není to sice žádná modelka, ale v porovnání s obézní Gillian má rozhodně něco do sebe. Nyní říká, že měla obrovské štěstí, protože ji potkala láska. Zamilovala se do Adriana. Asi jí nezáleží na tom, že není žádný fešák. Má údajně jiné, pravděpodobně duševní, kvality.

Samanthě není co závidět. Aby mohla být neustále s Adrianem, který její lásku opětoval, musela opustit svou práci a přestěhovat se do jeho domu. Tedy spíš vily se šesti ložnicemi. Musela to být láska na první pohled, protože to udělala již po třech týdnech, co se znali.

Adrian se v prosinci rozvedl a žije se Samanthou. Jezdí spolu na dovolenou, což je vidět na snímcích z Malediv. "Jsou jako teenageři, téměř se od sebe nemohou odtrhnout," popsal jejich dokonalou lásku pro deník The Sun jeden kamarád. Těch má bývalý pošťák Adrian nyní mnohem víc než kdykoliv předtím.

Není proto od věci, že se ti dva již zasnoubili. Ale bývalá manželka Gillian nemusí být smutná, zůstala jí polovina z výhry, což představuje více než dvě a půl miliardy korun. Dá se očekávat, že také do ní se brzo někdo mnohem mladší a hezčí zamiluje. A není pochyb o tom, že to zase bude láska jako trám.
 

Autor: pul

Diskuze