Sherin Mathews - 3
Zdroj: facebook.com
Takového otce nechcete

ŠÍLENÉ: Dívka (3) nedopila mléko, a tak ji otec ve tři ráno krutě potrestal. Teď hořce lituje!

15. 10. 2017

V americkém městě Richardson došlo k události, která všechny oprávněně rozčílila. Otec vyhnal kvůli banální zámince svou tříletou dceru v noci pryč z domu. Jaký k tomu měl důvod?

Muž jménem Wesley vyhnal svou tříletou dceru Sherin Mathews ve tři hodiny ráno ven z domu a nechal ji o samotě stát pod stromem celých 15 minut. Důvodem trestu bylo, že nedopila mléko. Když se pro ni vrátil, byla pryč. Zmizela beze stopy a rodině se ji nepodařilo nalézt.

Wesley zmizení své dcery nahlásil policii až po pěti hodinách marného hledání. Holčička na sobě měla černé pyžamové kalhoty a růžové tričko. Policie po ní pátrá od 7. října a stále bez výsledků. Nejistotu a strach podporuje i skutečnost, že se v okolí volně pohybují kojoti, kteří pro dítě rozhodně představovali nebezpečí. Rodina si toho byla vědoma a přesto malou Sherin nechala stát v noci venku a bez dozoru.

Bohužel to není poprvé, co se rodinou úřady zabývají, uvedl server ABC News. Rodina je považována za problémovou a otec Wesley nyní čelí obvinění z ohrožení dítěte. To je naprosto oprávněné. Rodičům byla pro jistotu odebrána i druhá čtyřletá dcera.

 

Autor:

Diskuze