Kramný a herci
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Ten kluk se nezdá?

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

Aktualizováno 2.7. 2015 16:16

Smrt manželky a dcery Petra Kramného na dovolené v Egyptě je nejdiskutovanější kriminální aférou posledních let. A tak není divu, že se po knize chystá i film.

Po loňském skandálu s knihou o případu Petra Kramného, která byla nakonec soudně zakázána (což ji samozřejmě dodalo na popularitě), je otázkou času, kdy vznikne film. Podle současného vývoje to však vypadá, že určitě nepůjde o triller. Čekejte soudní drama.

Co se vlastně v Egyptě stalo? Už bezmála dva roky je česká veřejnost rozdělená případem Petra Kramného, který podle kriminalistů a žaloby na dovolené v Egyptě zavraždil manželku Moniku a dceru Klárku.

Petr Kramný je podle obžaloby chladnokrevný dvojnásobný vrah, který na dovolené elektrickým proudem zavraždil manželku i dcerku. On sám od začátku popírá, že by se smrtí Moniky a Klárky měl jakýkoli podíl. Nyní probíhá soudu.

Monika Kramná zemřela na rodinné dovolené v egyptské Hurghadě. Podle Petra Kramného se otrávila, podle policistů ji manžel zavraždil. Objevily se informace, že se chtěla rozvést, podle Kramného a svědků měla milence.

Dcera Moniky a Petra Kramných Klárka byla také zabita elektřinou. Petr Kramný ovšem rezolutně popírá, že by Klárce jakkoli ublížil. Je tedy možné, že její smrt byla nešťastná náhoda. Kvůli její smrti je však veřejnost zcela jednoznačně proti Petru Kramnému.

Případ je celkově však mnohem více zamotaný a film bude opravdu zajímavý. Kdo bude hrát hlavní roli? V anketě najdete několik adeptů, tipněte si, kdo to nakonec bude!

Anketa

Kdo bude hrát Petra Kramného ve filmu?

Hlasovalo 7430 lidí.

Autor: pul

Diskuze