Iveta Bartošová v roce 1998
Zdroj: TV Nova
Poznatky z pohřbu

Vražda! Bývalý policista má o tom, co se stalo Bartošové, jasno

14. 5. 2014

Všimli jste si rusovlasé policistky, která se snažila dostat na pohřeb Ivety Bartošové? A věděli jste, že policisté chodí na pohřby pouze v případě, že se jedná o vraždu?

Iveta Bartošová tragicky zahynula 29. dubna. V Uhříněvsi se dostala pod rozjetý vlak. Od začátku se spekuluje, jaký podíl na její smrti měla závislost na alkoholu a péče (či zanedbaná péče) jejího okolí. A existuje spousta možných tezí.

"Policie chodí na pohřby mapovat pozůstalé, když se jedná o vraždu," uvedl pro TV Nova bývalý elitní kriminalista Josef Doucha, kterého přítomnost vyšetřovatelů na pohřbu zaskočila.

Policie samozřejmě nechce nic komentovat a detaily vyšetřování, či první výsledky, se od ní novináři nedozvědí. Je ale jasné, že se o manžela zpěvačky Josefa Rychtáře a jeho příbuzné intenzivně zajímá.

Proti myšlence bývalého kriminalisty, že by se tedy mělo jednat o vraždu, stojí fakt, že se kriminalisté, kteří se objevili na pohřbu ve Strašnicích, specializují na domácí násilí. Jak by řekl Zdeněk Macura, přišli trochu pozdě.

VŠE O SMRTI IVETY BARTOŠOVÉ NAJDETE ZDE!

 

Autor: pul

Diskuze