Výměna manželek: Jeden z párů čeká rozchod! - 12
Zdroj: TV Nova
Život po...

Vrátila se Dáša z Výměny manželek k Lukášovi? Budete překvapeni, jak to skončilo!

8. 2. 2018

V tomto díle jste mohli vidět, jak se dokázala Pavlína přizpůsobit životu ve městě s pro ni pohodlným manželem za zády, a jestli zvládla Dáša život v pohraničí ve velkém domě s partnerem workoholikem. Na konci Výměny se Dáša rozešla se svým partnerem. Jak to nakonec dopadlo?

12 fotek
V premiérové Výměně manželek jste mohli vidět rodinu z Brna, kterou tvoří Dáša (43), přítel Lukáš (33) a dcera Míša (3). Na druhé straně byla rodina s Pavlínou (45), Andřejem (45), dcerami Anetou (16) a Laurou (10), kteří žijí v obci Hrčava na východě republiky.

Během Osmi očí se Dáša s Lukášem rozešla s tím, že dá přednost svým dvou dcerám a už nebude dál snášet Lukášovo chování a to, že nechodí do práce a nechá se od ní vytěžovat. Nyní už je ale zase všechno jinak.

Během doby, která uplynula od natáčení, se toho zase mnoho změnilo. Dáša dala Lukášovi "zelenou" a ten se k ní opět nastěhoval zpět. "Skončil s věcma, který se mi na něm nelíbily, který mi dlouhodobě sliboval, že ukončí a o kterých si myslel, že ho nějakým způsobem neovlivňují. Začal se sebou něco dělat, nějakým způsobem se i urovnaly vztahy, co se týče vztahu mezi mým přítelem a mou starší dcerou, což pro mne strašně moc znamenalo, říká Dáša.

"Změnilo se toho hodně, ale všechno jenom k pozitivnímu, k lepšímu, a jsme za to ráda," dodává. Kdo ví ale, jaká je pravda. Lukáš se i nyní zdá být podle svých slov dost nad věcí a viní druhé. Říká: "Moje přítelkyně si uvědomila, že ta starší dcera není zas takový andílek, jak si představovala. Že dost vrážela klín mezi nás dva. A taky se trošku víc soustředí už na nás a nejenom na dospívající dceru, která už žije sama a v podstatě se nám dost snažila náš vztah zničit."

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete zdarma na NOVA Plus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

 

Autor: mk

Diskuze