Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Čerstvé prohlášení

Vrátila se k Řepkovi? Nebo je rozvedená? A proč??? Vlaďka Řepková vydala prohlášení a vše uvedla na pravou míru

Aktualizováno 25.2. 2016 17:48

Modelka Vlaďka Erbová (34) hned po květnovém rozchodu minulý rok podepsala rozvodové papíry, dala je k soudu a spojila se s právníky. Jenže nyní žádost stáhla. Co sdělila o údajném návratu k manželovi Tomáši Řepkovi (42)?

11 fotek
Černovlasá kráska už počátkem února hlásala, že rozvedená stále není a ani se rozvádět neplánuje. Nyní se ale v médiích objevilo, že se vrátila domů k manželovi. Že by svatba v roce 2013 nebyla marným krokem? A co k tomu říká samotná Vlaďka?

"Vzhledem k propírání našeho manželství v médiích a článku vydaného dne 25. 2. 2016 v deníku Aha! bych ráda uvedla vše na pravou míru. V loňském roce jsme s manželem společně podali žádost o nesporný rozvod neboli rozvod dohodou. Stanovisko k naší soukromé vztahové situaci jsem poskytla již v září loňského roku. Momentálně mohu potvrdit, že jsme žádost po vzájemné dohodě stáhli. Nadále zůstáváme manželé, i když momentálně nesdílíme společnou domácnost a každý žijeme v novém vztahu. Rozhodli jsme se tak proto, že si chceme veškeré záležitosti mezi námi vyřešit v klidu a soukromí, a to s nejvyšším zřetelem na potřeby a výchovu našich dětí. Jsme především rodiče a prioritně nám jde o pohodlí dětí," sdělila Vlaďka.

A tak to s tím slavným návratem asi přeci jen nebude tak horké. Nejdůležitější ale je, aby oba byli šťastní.

Autor: niž

Diskuze