Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka - 1
Zdroj: Profimedia
Dluhy, kam se podíváš

Chce Vlaďka Erbová Řepku zničit? Má ho vydírat jednou věcí!

25. 5. 2017

Modelka Vlaďka Erbová (35) se dostala do prekérní situace. Její problémy s firmou se jí jaksi vymkly z rukou a dluží přes 22 milionů! A aby nepřišla o střechu nad hlavou, snaží se situaci řešit přes svého exmanžela Tomáše Řepku (43). A pokud prý nesežene částku, přestane se vídat se synem!

Nad bývalým hnízdečkem lásky Vlaďky Erbové a Tomáše Řepky v Černošicích se stahují mraky. Už dnes působí poněkud prázdným a zanedbaným dojmem. A bylo otázkou času, kdy se vila ocitne na realitkách. Podle deníku Aha! se měla firma modelky Černošická obchodní a realitní s. r. o. dostat do insolvence za údajné nezaplacní faktur za plyn ve výši 51 508 Kč!

To ale není prý všechno. Modelka má dlužit mnohem více. A to rovnou neuvěřitelných 22 976 107 Kč. Podle zveřejněných dokumentů ho uplatňuje firma, která je držitelem biankosměnky a zástavního práva k vile v Černošicích. A právě tu vybudovala Erbová se svým bývalým manželem Tomášem Řepkou. A ty nyní má požadovat po svém exmanželovi a dokonce mu dala jasné ultimátum. Nesežene-li peníze, přestane se vídat s jejich společným synem Marcusem (5)!

Zdroj z blízkého okolí bývalých manželů se vyjádřil na adresu modelky: „Zkouší to přes vydírání. Prý mu nedovolí ani vidět syna Marcuse. A taky údajně může jít Tomáš bručet, když to nevyřeší.“ Pro Tomáše Řepku je to víc než velké sousto a celou situaci už řeší s právníkem. „Nemůžu se teď konkrétně k této věci vyjadřovat, abych neřekl něco, co bych neměl. Ale jakmile budou všechny podklady připravené, velmi rád ty věci osvětlím.“ To modelka je ještě více skoupější na slovo „Já se k tomu nebudu vyjadřovat,“ dodala. Už teď je jasné, že to bude boj na dlouhé lokte.
 

Autor: ham

Diskuze