Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Exkluzivně Hvězdy Ordinace se vzaly i ve skutečnosti

POTVRZENO: Zlata Adamovská se vdala za Petra Štěpánka!

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
zdroj: isifa.com Zlata Adamovská a Petr Štěpánek

Svou lásku sice dlouho zapírali, dnes ji ale stvrdili úředně! Herečtí milenci Zlata Adamovská (54) a Petr Štěpánek (65) se dnes v 16.00 tajně vzali!

Seriálový pár Zlata Adamovská a Petr Štěpánek

Přísně tajná veselka proběhla odpoledne, na večer je naplánována slavnostní hostina a zapíjení pro větší okruh pozvaných. Do naší redakce informaci zatelefonovali lidé z okolí hereckého páru, posléze ji potvrdil ředitel divadla Ungelt Milan Hein. "Ano, mohu to potvrdit. Byl jsem mezi pozvanými, byť jsem se musel z obřadu omluvit. Nicméně je to tak, místo vám ovšem prozradit nemůžu, to mi nepřísluší," prozradil Prásku Hein.

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
(Foto: Oficiální zdroj)

Jak Adamovská tak Štěpánek si svůj intimní život přísně střeží. Adamovská zatím nebere telefony, Štěpánek odsekl, že se jedná o mylnou informaci a zavěsil. To však u nich není nic divného. Adamovská se se Štěpánkem objevuje ve společnosti od svého rozvodu, tráví spolu exotické romantické dovolené, lásku ale ani jeden z herců oficiálně nepřiznal. Na nedávnou otázku Prásku se Zlata jen potutelně usmála a svěřila se, že je šťastná.

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
(Foto: Oficiální zdroj)

Oba herci se sblížili během natáčení nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hráli partnerský a posléze manželský pár Valšíkových. Jak Adamovská tak Štěpánek už za sebou mají zkušenosti z předchozích bolavých svazků. Zlata se v roce 2010 po desítkách letech manželství rozvedla s publicistou Radkem Johnem poté, co zjistila, že jí téměž deset let tajil nemanželské dítě. Petr zase dlouho přihlížel, jak se jeho manželka, režisérka Vlasta Janečková upíjí k smrti. Nakonec ji musel svěřit do péče odborníků psychiatrického ústavu, kde v únoru 2012 zemřela.

Módní styl Zlaty Adamovské? Omládla!
Ordinace: Bude se Zlata Adamovská vdávat?
Zlata Adamovská: Můj tajný recept na krásu
 

TV Nova Internet Explorer 8
28.06.2013, 17:30
| 28.06.2013, 17:00 | Autor: mac
https://www.facebook.com/prasktv