Zlata Adamovská a Petr Štěpánek
Zdroj: isifa.com
Hvězdy Ordinace se vzaly i ve skutečnosti

POTVRZENO: Zlata Adamovská se vdala za Petra Štěpánka!

Aktualizováno 28.6. 2013 17:30

Svou lásku sice dlouho zapírali, dnes ji ale stvrdili úředně! Herečtí milenci Zlata Adamovská (54) a Petr Štěpánek (65) se dnes v 16.00 tajně vzali!

Přísně tajná veselka proběhla odpoledne, na večer je naplánována slavnostní hostina a zapíjení pro větší okruh pozvaných. Do naší redakce informaci zatelefonovali lidé z okolí hereckého páru, posléze ji potvrdil ředitel divadla Ungelt Milan Hein. "Ano, mohu to potvrdit. Byl jsem mezi pozvanými, byť jsem se musel z obřadu omluvit. Nicméně je to tak, místo vám ovšem prozradit nemůžu, to mi nepřísluší," prozradil Prásku Hein.

Jak Adamovská tak Štěpánek si svůj intimní život přísně střeží. Adamovská zatím nebere telefony, Štěpánek odsekl, že se jedná o mylnou informaci a zavěsil. To však u nich není nic divného. Adamovská se se Štěpánkem objevuje ve společnosti od svého rozvodu, tráví spolu exotické romantické dovolené, lásku ale ani jeden z herců oficiálně nepřiznal. Na nedávnou otázku Prásku se Zlata jen potutelně usmála a svěřila se, že je šťastná.

Oba herci se sblížili během natáčení nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hráli partnerský a posléze manželský pár Valšíkových. Jak Adamovská tak Štěpánek už za sebou mají zkušenosti z předchozích bolavých svazků. Zlata se v roce 2010 po desítkách letech manželství rozvedla s publicistou Radkem Johnem poté, co zjistila, že jí téměž deset let tajil nemanželské dítě. Petr zase dlouho přihlížel, jak se jeho manželka, režisérka Vlasta Janečková upíjí k smrti. Nakonec ji musel svěřit do péče odborníků psychiatrického ústavu, kde v únoru 2012 zemřela.

Módní styl Zlaty Adamovské? Omládla!
Ordinace: Bude se Zlata Adamovská vdávat?
Zlata Adamovská: Můj tajný recept na krásu
 

Autor: mac

Diskuze