Zdroj: Prásk!
Ordinace v růžové zahradě 2.

VÍME PRVNÍ: Hejlík se zranil při oživování Plánkové!

Aktualizováno 6.12. 2013 13:50

Herec Lukáš Hejlík se dnes v Ordinaci v růžové zahradě 2 tak moc snažil oživit doktorku Magdu Mázlovou, kterou hrála Markéta Plánková, až si přivodil zranění. Prásku! prozradil, co se mu stalo.

5 fotek

Lukáš Hejlík se život Markéty Plánkové snažil zachránit opravdu věrohodně. Přiznává ale, že to nebylo jen tak. Dokonce si u toho přivodil zranění.

 "Resuscitace není nic jednoduchého, mě až překvapilo, co je to za složitý proces. Zaprvé rychlost, zadruhé makačka. Koneckonců jsem měl z toho natažený vaz v zápěstí, což fakt nebyla sranda," přiznal Hejlík.

Lukáš naštěstí nemusel v reálném životě takovou situaci nikdy řešit. Pro Prásk! ale zavzpomínal na nepříjemnou příhodu z dětství.

"Pamatuju si jednou, že jsem svého dědečka našel po mozkové mrtvici. Já jsem byl ten první, kdo ho viděl, takže jsem běžel volat záchranku. Byl jsem malý kluk a vzpomínám si, že jsem naší ulicí běžel jak Usain Bolt. Dodnes si pamatuji tu rychlost," řekl herec.

Ordinace v růžové zahradě 2 ale pokračuje samozřejmě dál i bez herečky Markéty Plánkové. A pro Lukáše Hejlíka byl její odchod další profesní zkušeností.

"Bylo to profesně zajímavé a doufám, že se nám to podařilo udělat nějak tak jímavě, protože to prostě byla hrdinka. Doufám, že se s ní ještě někde uvidím," dodal Lukáš. 

 

Čtěte také:

ORDINACE: Je to prokletí? Mázlovi umřela třetí žena! Co vy na to? Hlasujte v ANKETĚ

SMRT V ORDINACI: Mázlová prohrává boj o život! Podívejte se na její poslední vteřiny!

Autor: sas

Diskuze