Ewa Farna - 1
Zdroj: Facebook official
Hot news Devatenáctiletá zpěvačka bude hodnotit začínající

Ewa Farna bude porotkyní SuperStar!

Aktualizováno 5.11. 2012 22:40

Ze zákulisí televize Nova unikají první informace o novém ročníku populární hudební talentové soutěže Česko-Slovenská SuperStar! Do jednoho z porotcovských křesel usedne mladičká Ewa Farna!

Jméno Ewy Farne je zatím první, které z realizačního štábu uniklo. Kdo se k ní přidá ani kdo se postaví na moderátorský stupínek zatím jasné není. "Ewa se už velmi těší. Věří, že začínajícím zpěvákům zprostředkuje své vlastní zkušenosti," potvrdila informaci webu Prásk.tv Ewina manažerka Michaela Kocourová.

Ewa, která nedávno nazpívala klip k seriálu televize Nova Gympl, v současnosti studuje práva na vysoké škole ve Varšavě. Zřejmě tak bude muset na castingy i natáčení létat, což pro ni bude znamenat dlouhé a dlouhé hodiny ve vzduchu. Určitě je věnuje hlavně učení...

A jaká vlastně bude nová SuperStar roku 2013? Podle producentů se bude jednat o nevídanou show s nejlepšími moderátory, hvězdnou porotou, pohádkovou výhrou a novou šancí splnit si sen a stát se hvězdou – to bude SuperStar, kterou na svých obrazovkách již brzy budou vysílat televize Nova a Markíza. Hlavní cenou pro vítěze bude pohádková částka 2 500 000 korun (100 000 eur).

Do SuperStar se mohou talentovaní zpěváci z Česka a Slovenska hlásit od 12. října 2012. Stačí vyplnit přihlašovací formulář na portálu www.superstar2013.tv a vybrat si jeden z castingových termínů:

10.11. Košice
11.11. Banská Bystrica
17.11. Ostrava
18.11. Brno
1. a 2.12. Bratislava
15. a 16.12. Praha

S příchodem SuperStar začne nová éra dosud neobjevených pěveckých talentů, o jejichž úspěchu rozhodne odborná porota sestavená z nejvýznamnějších osobností českého a slovenského showbyznysu. Kdo se stane SuperStar? O tom se začne rozhodovat už brzy…

Farna vs. Gunčíková: Kdo je vaší českou rockovou princeznou? Hlasujte na FANDOVI

ČTĚTE TAKÉ:

Ewa Farna má novou image! Vypadá jako dvojče Marty Jandové

Autor: mac

Diskuze