Prodejce zbil zákaznici
Zdroj: YouTube.com
Surovec

VIDEO: Žena si stěžovala, že jí nepřišlo objednané zboží. Nepříčetný prodejce ji vysledoval. Zažila peklo!

11. 1. 2018

Mladá žena si objednala zboží. To jí ale nedorazilo. Na prodejce na internetu tedy napsala negativní recenzi. Ten si ji však našel, zdtratil nervy

Mladá žena z Číny Xiao Die si ze známé stránky Taobao 20. prosince objednala oblečení za cca 1000 Kč. Objednávka jí však ne a ne dorazit. Xiao Die se tedy rozhodla, že na webu, který provozuje společnost Alibaba, napíše stížnost.

Tu si brzy přečetl prodejce Zhang a ženu začal bombardovat telefonáty a SMS a vyhrožovat jí. Byl z její negativní recenze tak naštvaný, že se rozhodl ji vyhledat osobně. Cestoval přibližně 850 kilometrů z jedné části Číny do druhé proto, aby si to s ní mohl osobně vyřídit.

Vychytralý muž si na dívku počkal na místě, kde se vyzvedávají zásilky. Když si ji přišla vyzvednout, nepříčetně na ni zaútočil. začal do ní strkat, bít ji a nakonec ji porazil na zem. Mezitím na ni ještě stihl hodit její objednávku a pak uboze utekl. Žena, kromě mnoha modřin, utrpěla několik zranění. Vyvázla s otřesem mozku a zlomeninou na levé ruce. Podle Daily Mailu mluvčí Taobao sdělila, že s panem Zhangem přerušili spolupráci. Policie ho brzy po incidentu vypátrala a 6. ledna ho zatkla.

Autor: mk

Diskuze