Muž se pokusil unést dítě
Zdroj: YouTube.com
Pořád ve střehu

DĚSIVÉ VIDEO: Neznámý muž se snažil ukrást dítě přímo z kočárku! Jak rodiče zareagovali?

7. 4. 2017

Rodina si rozhodla nakoupit nějaké sladké dobroty v jednom známém obchodě. Jenže jakmile si ho manželé začali vybírat, jejich chvilková nepozornost způsobila neuvěřitelný šok a boj o dítě. Co se stalo?

Kamera zachytila v americkém obchodě Dunkin´ Donuts děsivý moment, kdy neznámý muž využil chvilkové nepozornosti rodičů malého dítěte. Když si vybírali nějakou tu sladkost, nevěnovali na okamžik pozornost svému dítěti v kočárku. 

Dvacetiminutové video začíná ve chvli, kdy se muž sedící u okna najednou zvedne a namíří si to sebejistě ke kočárku. Zdá se, že svému okolí nevěnuje pozornost. Bez zábran se dotýká dítěte a šahá mu dokonce na hlavu. To už zaregistrovala jeho matka, která stála opodál. Drzého muže odstrčila a poodjela s kočárkem stranou. Toho si všimnul i otec s batohem, který své ženě přispěchal na pomoc a silou se cizího muže snažil dostrkat ke zdi.

Přivolaná policie muže zadržela, ale mezitím se po páru s dítětem slehla zem. Šéf filadelfské policie Sekou Kinebrew řekl: „Je to poněkud zvláštní situace. Vlastně hledáme rodiče. Nebo někoho, kdo je zná, abychom měli lepší představu o tom, co přesně se stalo.“ A zveřejněným videem tak žádá veřejnost o pomoc.

Mezitím zadrženého muže propustili, protože podle svědka, co byl na místě činu, se jedná o pravidelného návštěvníka bistra, který je znám pro své zvláštní chování. Než se muž dotknul dítěte, tak prý zvolal: „To je moje dítě.“ Na celé video se můžete podívat zde.

Autor: ham

Diskuze