Zdroj: YouTube.com
Krabice s překvapením

ŠIKOVNÉ RUCE: Vypadá to jako obyčejná dřevěná krabice. Uvnitř se ale skrývá hotový zázrak!

17. 3. 2017

Tento předmět vypadá jako dřevěná krabice. Při jeho otevření ale zůstanete v němém úžasu. Něco takového se jen tak nevidí. Co tak fascinujícího se skrývá uvnitř?

Když je někdo šikovný a zručný řemeslník, je to k nezaplacení. Izzy Swan je toho živým důkazem. Jeho truhlářské výrobky boří internet. Nejsou to totiž jen tak ledajaké výrobky. Takové kousky seženete jen v dílně Izzyho Swana. Šikovného truhláře a jeho počínání v současné době sleduje na YouTube a Facebooku přes 120 tisíc fanoušků.

Izzy je po právu na své vynálezy pyšný, a neváhá se s nimi podělit s širokou veřejností. Například tato „dřevěná krabice“. Vypadá tak obyčejně a přece v sobě ukrývá něco úžasného. Na videu Izzy názorně předvede, k čemu jeho vynález slouží.

Dřevěnou krabici jedním pohybem rozloží na dvě části, postaví je na sebe a pak z nich jedním tahem vykouzlí stoleček se čtyřmi místy k sezení. Tento vynález je báječnou věcí třeba na výlety. Během pěti minut si můžete kdekoliv postavit pohodlné posezení. Izzymu se musí nechat fakt, že je opravdu moc zručný a nápaditý. Také byste ocenili takovéhle šikovné „udělátko“?

Autor: mic

Diskuze